Shutterstock fotobanka - jak vydělat peníze?

Největší český web o prodeji na fotobance Shutterstock

[ aktuální kurz dolaru: 18 ]

Vítám Vás,

na největším webu o fotobance Shutterstock v ČR. Novinky:

Chci Vám ukázat, že můžete vydělávat stovky dolarů měsíčně prodejem svých fotek a grafiky. Možná Vám projde hlavou, že to nejspíš bude dost složité. Opak je pravdou. Skutečně každý má šanci na opravdu velmi slušné výdělky. Fotobanka Shutterstock je jedinečná a v celkovém pohledu nabízí mnohem více výdělků než ostatní fotobanky. Fotobanka v dnešní době přijímá nejen fotky, ale velice vítaná a prodávaná je grafika vektorová i bitmapová.

Provedu Vás přípravou, registrací i nahráním prvních výtvorů na Shutterstock. Poskytnu Vám všechny informace, které budete potřebovat a to kompletně v češtině. Pokud si v něčem nebudete jisti, můžete se na mě obrátit o radu či pomoc.

Přeložil jsem pro Vás VŠECHNY texty na webu Shutterstocku.
Pokud neumíte anglicky, teď už to vůbec nevadí. A pro ty, kteří umějí, je to příjemné ulehčení!

Máte digitální foťák? Pochválil Vám někdo povedenou fotku či obrázek? Že ano? Skvěle! Nicméně většina z Vás si tyto věci pouze uloží na pevný disk a tam nejspíš zůstanou. Bez užitku. Nyní na sobě můžete pracovat a vydělat si pěkné peníze navíc!

Můžete také kreslit vektorovou grafiku! Nejen, že se stanete mistry v ovládání Vašeho grafického programu (např. Adobe Illustrator nebo Corel Draw Graphics Suite a další), ale Vaše výdělky mohou následně dosahovat i stovek dolarů denně. Např. člen Logos se pochlubil výdělkem 351 dolarů za jediný den. A na Shutterstocku jsou i lepší. To vše z tepla domova, kde si "pracovní dobu" určujete Vy.

Mohu Vás ujistit, že vše (registrace, nahrávání fotek a grafiky, zaslání výdělků atd.) je zdarma. Naše česká povaha ve všem hledá háček... tady ale budete hledat marně. Žádný není. Kde jinde najdete takovou nabídku?

Nejhorší věc, která se Vám může stát je malý výdělek. Když se do toho pustíte s odhodláním, trpělivostí se zdokonalovat, dokážete to...

Přestaňme ale mluvit a pojďme konat - klikněte na tento odkaz na Shutterstock a poté se vraťte zpět a v klidu si přečtěte překlad úvodní stránky:

Vše co jsem napsal v úvodu si můžete ověřit přímo na webu Shutterstocku.

Chcete také začít vydělávat? Důkladně si projděte tento web a vrhněte se na registraci!Originální texty jsou majetkem Shutterstock, Inc. © (Shutterstock® je registrovanou známkou Shutterstock, Inc.)
All texts in images were translated from English by me, original and established texts are copyrighted material available on Shutterstock.com
Autorem webu je Pavel Richter, 2007-2024
Je přísně zakázáno kopírovat texty i obrázky.

Autor tohoto webu se snaží o co nejlepší překlad textů, ale nenese žádnou odpovědnost za případné chyby.