Shutterstock fotobanka - nákup fotek a grafiky, levně a snadno

Největší český web o nákupu fotek z fotobanky Shutterstock

[ aktuální kurz dolaru: 18 ]

Jak nakupovat fotografie

Potom, co jste si úspěšně vybrali nějaké dílo, můžete přistoupit k jeho nákupu.
Zde vidíme detail díla, které jsem si vybral pro názornou ukázku (potřebujeme například pro web klienta fotku business teamu, skupinku lidí)

nákup fotografie na Shutterstocku

Protože mám předplatné "On-demand" s omezením na malé a střední velikosti JPEG fotografií, jsou aktivní pouze dvě tlačítka Download ("Stahnout").
Rozhodl jsem se zakoupit střední velikost této fotografie, kliknu tedy na tlačítko Download u střední velikosti označené Med. Dostanu se tak na tuto obrazovku:

nákup fotografie na Shutterstocku

Zde musím opsat bezpečností kod (4 červená čísla v šedivém boxu) do políčka. Shutterstock se tak brání automatizovanému stahování pomocí softwaru.
Poslední krok nákupu je vybrat, jak chci fotografii uložit. S první volbou by neměli být žádné potíže, proto ji necháme aktivní. Pokračujeme tlačítkem Continue.

nákup fotografie na Shutterstocku

A jak vidíme, skutečně se objevil dialog pro uložení dané fotografie na disk.
Vyberu si tedy umístění a uložím fotografii. Tím nákup končí, je to snadné!Originální texty jsou majetkem Shutterstock, Inc. © (Shutterstock® je registrovanou známkou Shutterstock, Inc.)
All texts in images were translated from English by me, original and established texts are copyrighted material available on Shutterstock.com
Autorem webu je Pavel Richter, 2007-2024
Je přísně zakázáno kopírovat texty i obrázky.

Autor tohoto webu se snaží o co nejlepší překlad textů, ale nenese žádnou odpovědnost za případné chyby.